UZDROWICIEL ZE ŚWIATŁA JEZUS CHRYSTUS ROMUALD STATKIEWICZJASNOWIDZ, EGZORCYSTAOCENA STANU ZDROWIA ziemskiego ciała i stanu ducha aury z oczyszczeniem. Możliwa telefonicznie!Uzdrowienie z chorób, dolegliwości ziemskiego ciała.Udzielam informacji dotyczącej zdrowia, ducha i życia.Podaję przyczyny chorób, dlaczego powstały, jak żyć, co robić aby zachować zdrowie.Zasady odżywiania ziemskiego ciała. Powrót do wagi optymalnej.Podejmuję się każdych przypadków w szerokim zakresie.Psychiczne urazy powypadkowe, emocjonalne uzdrowienie.Oczyszczanie z urazów i skutków przeżyć w działaniach wojennych, pod silnym działaniem stresu.Doświadczenie i posiadana siła umożliwia pomoc wielu potrzebującym!Działam na odległość bez ograniczeń .Odpowiadam na pytania telefonicznie + 48 77 454 54 54, + 48 780 117 774, e-mailem statkiewiczromuald@gmail.com, jezuschrystusl@iCloud.com, komunikator: skype jezus.chrystuspl, romuald.statkiewiczEgzorcyzmy czyli uwalnianie od obcych bytów, demonicznych energii. Odprowadzanie na poziom duchowo istotny duchów, które odeszły po opuszczeniu ziemskiego ciała.Zdejmowanie czyli oczyszczanie od blokad, kodów hipnotycznych, klątw, przekleństw, uroków, czarów, zaklęć, nawiedzeń ludzi i zwierząt, miejsc i budowli!
Blog > Komentarze do wpisu

Siła myślenia... Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

 


 

Siła myślenia…

90

Siła myślenia siłą tworzenia. Myślisz o dobru do niego zmierzasz, magnetycznie wokół siebie to tworzysz. Mało podoba ci się twoje życie zmień swoje myślenie, siebie należycie, a stworzysz lepsze otoczenie swoje. Co pomyślisz to przyciągniesz, czas więc się zastanowić nad jakością swoich myśli, podobnie jest z twoimi słowami i czynami, wszystko wokół to posłańcy, którzy powrócili do ciebie. A ty narzekasz, na kogo, możesz na siebie. Chcesz zmian proszę, zmieniając swoje myśli, słowa i czyny przyciągniesz do siebie ich skutek zwrotny dobry lub zły.

Czy łatwo to pojąć?

Odpowiedź brzmi: tak!

Kochasz jesteś kochany, puste wiedziesz życie - pustka wokół ciebie, dążysz do wyzysku innych - jesteś wyzyskiwany, za mało dbasz o swoje ciało - jesteś zdrowotnie poniewierany.

Obserwuj uważnie siebie i otoczenie, a przez uważność wiele spostrzeżeń tobie przybędzie.

Nad prostotą wydarzeń codziennych i zależności oczywistych zastanowić się można i trzeba koniecznie inaczej się zgubisz, stracisz wątek życia i siebie ducha. Skutek zwrotny o zabarwieniu radości lub smutku.

W Pana Stworzyciela Miłości i Prawdzie lepiej być zanurzonym i działać, niż cierpieć z własnej głupoty i próżności.

Przemawia Pan Stworzyciel codziennie poprzez stworzenie do duchów ludzkich, wam wystarczy mowę Pan poznać, a szybko łuski spadną z oczu i nastąpi radosne przebudzenie, ludzki duch pozna, że jego ciało to tylko ziemskie narzędzie i gdy konsekwentnie podąży dalej ze zdumienia coraz bardziej otworzy oczy widząc, że Pan  Stworzyciel Jest i poprzez swoje stworzenie mówi Pan bardzo wyraźnie, wystarczy słuchać odczuć swoich, a tworzy się wyraźna droga jak tęcza, po której jak po moście podążać możecie do dobrze znajomego domu, gdzie ciepło i Miłość duchowa wokół jest zawsze.

Panu Stworzycielowi, po stokroć dziękujcie, że mowa Pana jest taka jasna i brzmi pięknie!

Codziennie Panu dziękujcie, której barwy w myślach, słowach i uczynkach nieście, żyjąc dziękujcie życiem, za dar bogaty od Pana Stworzyciela!

Lepiej Panu Stworzycielowi duchowi ludzkiemu służbę czynić w dobrych intencjach, po cóż mieliby szkodzić sobie, bo przecież Panu Stworzycielowi kropla bez możliwości jest w stanie zaszkodzić.

Duch ludzki jak wiatr na liściach, jeden powiew, był i już go brak, zasadniczo nikt go zauważył.

Smutne smutasów jest ziemskie bycie lecz tych zostawcie ich panu ciemności.

Jak za mało wiecie to macie właściwą Księgę, w której Pana Stworzyciela Słowo rozjaśnia wszelką ciemność i jasno pokazuje drogę, i zostaje tylko po niej iść. Jasne Pana Stworzyciela drogi są najlepsze, za co dziękujcie Panu Stworzycielowi serdecznie! 

czwartek, 28 sierpnia 2014, romualdstatkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Jezus Chrystus
on Google+
Romuald Statkiewicz

Najlepsze Blogi
Pogoda Opole z serwisu
Instagram