UZDROWICIEL ZE ŚWIATŁA JEZUS CHRYSTUS ROMUALD STATKIEWICZJASNOWIDZ, EGZORCYSTAOCENA STANU ZDROWIA ziemskiego ciała i stanu ducha aury z oczyszczeniem. Możliwa telefonicznie!Uzdrowienie z chorób, dolegliwości ziemskiego ciała.Udzielam informacji dotyczącej zdrowia, ducha i życia.Podaję przyczyny chorób, dlaczego powstały, jak żyć, co robić aby zachować zdrowie.Zasady odżywiania ziemskiego ciała. Powrót do wagi optymalnej.Podejmuję się każdych przypadków w szerokim zakresie.Psychiczne urazy powypadkowe, emocjonalne uzdrowienie.Oczyszczanie z urazów i skutków przeżyć w działaniach wojennych, pod silnym działaniem stresu.Doświadczenie i posiadana siła umożliwia pomoc wielu potrzebującym!Działam na odległość bez ograniczeń .Odpowiadam na pytania telefonicznie + 48 77 454 54 54, + 48 780 117 774, e-mailem statkiewiczromuald@gmail.com, jezuschrystusl@iCloud.com, komunikator: skype jezus.chrystuspl, romuald.statkiewiczEgzorcyzmy czyli uwalnianie od obcych bytów, demonicznych energii. Odprowadzanie na poziom duchowo istotny duchów, które odeszły po opuszczeniu ziemskiego ciała.Zdejmowanie czyli oczyszczanie od blokad, kodów hipnotycznych, klątw, przekleństw, uroków, czarów, zaklęć, nawiedzeń ludzi i zwierząt, miejsc i budowli!
Blog > Komentarze do wpisu

Najwięcej na fali... Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz Jezus Chrystus

Najwięcej na fali…

76

Najwięcej na fali ludziom Miłości duchowej dali ci, którzy ze Światła na Ziemi przybywali i ludzi na poziom duchowo istotny kierowali. Lecz ludzie mało kiedy ich słuchali, ku ciemnościom rozumowo się spychali, brnąc w bagnach coraz głębiej i mocniej. Pana Stworzyciela wysłanników bez słuchania byli i dalej tak jest, rozum buduje ciągłe wątpliwości tak samo jak na wysypiskach ludzkość zbiera coraz więcej śmieci.

Kto chce słuchać Słowa i się obudzić, na skrzydłach szlachetności i w Miłości duchowej dokonać odważnego na poziom duchowo istotny wzlotu?

Spotykam codziennie kolejnych ludzi, duchy się otwierają na chwilę przed obliczem Światła Miłości i Prawdy oraz Woli Pana, łzy obficie płyną po policzkach i inne zachodzą oczywiste zjawiska lecz ludzie te chwile szybko zapominają i zagrzebują je w popiele swoich rozumowych myśli, tak zwana codzienność, szarość ich rozumu w odcieniach ich słów, czynów i myśli, odcina skutecznie od Światła, Miłości, Prawdy, Woli Pana Stworzyciela, od życia duchowego rzucając ich tym samym w objęcia ciemności.

Mało chcą podążać na poziom duchowo istotny, a idą ku ciemności!

To jednak bez powodowania zmiany, że pomimo smutku nad ludzkością panującą, mojej postawy w szukaniu tych duchów, które chcą się zanurzyć w Świetle Miłości, w życiu prawdziwym, w Prawdzie, aby się wyzwolić w poznaniu trzech praw Pana Stworzyciela zawartych w krzyżu Prawdy i siedmiu praw Pana.

Wyzwól wpierw siebie duchu, stań się silny w Miłości duchowej strumieniu, następnie będziesz wspierał tych, którzy w sobie mają jeszcze drobiny tęsknoty do Czystości, Prawdy, Miłości.

Szlachetne duchy, czas otwierać na Prawdę serca i duchowe oczy, przybywajcie wy poważnie szukający, brama Miłości przyjmie czystych i do czystości dążących, czeka was droga po mocnych stopniach poznania Prawdy się wznoszących, wy po niej wystarczy, że będziecie świadomie iść.

Bez obaw ciemnościami bądźcie, one was bez możliwości odnalezienia są, na światłej drodze od was odpadną, jak sami jej bez przywołania będziecie podczas dalszej podróży.

Poważne zajmowanie się Prawdą duchowi służy, mroki się rozświetlają, mając przed sobą lampę Miłości duchy drogę do domu odnajdą.

Słuchajcie ci, którzy słuchać jeszcze chcecie; Prawda w Wielkiej Księdze Objawień i Objawieniach Woli Bożej Pani Immanuel jest na Ziemi, uchwyćcie się Ksiąg z całej swojej siły, ożyjcie duchowo, przeżyjcie Prawdę w sobie duchu i Prawdą na Ziemi żyjcie, następnie radośni i szczęśliwi w pokorze wysyłający uczucia w słowach na ustach Panu Stworzycielowi, codziennie życiem dziękujcie!

Już teraz dziękujcie Panu Stworzycielowi za obecne ziemskie swoje życie.

Wykonując Wolę Pana Stworzyciela wiecie, że prawdziwie żyjcie! 

sobota, 28 grudnia 2013, romualdstatkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Jezus Chrystus
on Google+
Romuald Statkiewicz

Najlepsze Blogi
Pogoda Opole z serwisu
Instagram