UZDROWICIEL ZE ŚWIATŁA JEZUS CHRYSTUS ROMUALD STATKIEWICZJASNOWIDZ, EGZORCYSTAOCENA STANU ZDROWIA ziemskiego ciała i stanu ducha aury z oczyszczeniem. Możliwa telefonicznie!Uzdrowienie z chorób, dolegliwości ziemskiego ciała.Udzielam informacji dotyczącej zdrowia, ducha i życia.Podaję przyczyny chorób, dlaczego powstały, jak żyć, co robić aby zachować zdrowie.Zasady odżywiania ziemskiego ciała. Powrót do wagi optymalnej.Podejmuję się każdych przypadków w szerokim zakresie.Psychiczne urazy powypadkowe, emocjonalne uzdrowienie.Oczyszczanie z urazów i skutków przeżyć w działaniach wojennych, pod silnym działaniem stresu.Doświadczenie i posiadana siła umożliwia pomoc wielu potrzebującym!Działam na odległość bez ograniczeń .Odpowiadam na pytania telefonicznie + 48 77 454 54 54, + 48 780 117 774, e-mailem statkiewiczromuald@gmail.com, jezuschrystusl@iCloud.com, komunikator: skype jezus.chrystuspl, romuald.statkiewiczEgzorcyzmy czyli uwalnianie od obcych bytów, demonicznych energii. Odprowadzanie na poziom duchowo istotny duchów, które odeszły po opuszczeniu ziemskiego ciała.Zdejmowanie czyli oczyszczanie od blokad, kodów hipnotycznych, klątw, przekleństw, uroków, czarów, zaklęć, nawiedzeń ludzi i zwierząt, miejsc i budowli!
Blog > Komentarze do wpisu

Można uczyć gwiazdy Uzdrowiciel ze Światła Romuald Statkiewicz

Można uczyć gwiazdy

58

Można uczyć gwiazdy na niebie i tak mało wysłanych dziękczynnych uczuć w słowach Panie Stworzycielu do Ciebie za dary, których masz wiele u siebie.

Wszystkie są do dyspozycji, czas się otworzyć na nie, aby znalazły zakotwiczenie, które umożliwi im przejawienie.

Dar to forma, z której czas skorzystać i w tym celu działa uwalniając duchy ze stanu skarlenia.

Ci, którzy się uwalniają nowymi się stają i w górę duchem podążają stając się jaśniejsi.

Ci, którzy z darów bez korzystania są w dół opadają, wiążąc się z ciemnymi, duch staje się mętniejszy, brak chcenia duchowego i tak żywy duch zanika. Z doświadczeń wniosków brak wyciągania i opanowuje ciemna żądza, jak maść do ciała wnika coraz mocniej i głęboko, aż omdlenie następuje, brak świadomości siebie ducha się wzmacnia i taka jest ciemnego racja.

Na pytanie; kim jesteś?, co na Ziemi masz zrobić?, skąd pochodzisz?, dokąd zmierzasz?, bez uzyskania odpowiedzi i dziw bierze, że taki duch po Ziemi się błąka bez jasnego celu od pokoleń wielu, wciąż ziemskie gromadzi i ciągle je traci, bez uczenia się jest dobrego, za to opanowuje formę sługi Lucyfera, która go pęta niczym skłonność coraz mocniej, prowadząc na dół sam, przez ciągłe rozbudzane i bez zaspokajane ciemne żądze, aż do utraty tchu, a na końcu samym, do którego zmierza, który ziemski czas odmierza, pogrzeb nastanie i już bez ratunku, sąd siebie ducha nastanie.

Młyny Pana Stworzyciela mielą wszystko, co jest bez współbrzmienia w Pana Woli, cierpienie ziemskiego ciała czy stany psychiczne przy bólach podczas mielenia, to zaledwie igraszka, sam każdy to przeżyje kto jest bez służby Panu współbrzmiącej w Woli Pana.

Tym wszystkim, którzy jeszcze mają trochę zdrowego odczuwania radzę oddalić się jak najszybciej od młynów Pana, aby tryby ich trwale bez złapania były. Następnej rady możecie już mało usłyszeć, zbyt mocne ogarnie was cierpienie i będzie już za późno na zawrócenie.

Ziemia odetchnie, gdy każdego ciemnego głowę miecz Światła zetnie, już bez ostrzeżenia!

niedziela, 04 listopada 2012, romualdstatkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Jezus Chrystus
on Google+
Romuald Statkiewicz

Najlepsze Blogi
Pogoda Opole z serwisu
Instagram