UZDROWICIEL ZE ŚWIATŁA JEZUS CHRYSTUS ROMUALD STATKIEWICZJASNOWIDZ, EGZORCYSTAOCENA STANU ZDROWIA ziemskiego ciała i stanu ducha aury z oczyszczeniem. Możliwa telefonicznie!Uzdrowienie z chorób, dolegliwości ziemskiego ciała.Udzielam informacji dotyczącej zdrowia, ducha i życia.Podaję przyczyny chorób, dlaczego powstały, jak żyć, co robić aby zachować zdrowie.Zasady odżywiania ziemskiego ciała. Powrót do wagi optymalnej.Podejmuję się każdych przypadków w szerokim zakresie.Psychiczne urazy powypadkowe, emocjonalne uzdrowienie.Oczyszczanie z urazów i skutków przeżyć w działaniach wojennych, pod silnym działaniem stresu.Doświadczenie i posiadana siła umożliwia pomoc wielu potrzebującym!Działam na odległość bez ograniczeń .Odpowiadam na pytania telefonicznie + 48 77 454 54 54, + 48 780 117 774, e-mailem statkiewiczromuald@gmail.com, jezuschrystusl@iCloud.com, komunikator: skype jezus.chrystuspl, romuald.statkiewiczEgzorcyzmy czyli uwalnianie od obcych bytów, demonicznych energii. Odprowadzanie na poziom duchowo istotny duchów, które odeszły po opuszczeniu ziemskiego ciała.Zdejmowanie czyli oczyszczanie od blokad, kodów hipnotycznych, klątw, przekleństw, uroków, czarów, zaklęć, nawiedzeń ludzi i zwierząt, miejsc i budowli!
Blog > Komentarze do wpisu

Ludzie o mnie części Pana Uzdrowiciel ze Światła Romuald StatkiewiczLudzie o mnie części Pana

56.

Ludzie o mnie Jezusie Chrystusie już wiedzą lecz sami swoim odczuciom bez dawania wiary, to już ich sprawa, ale to już zabawa nie!

Przez wieki przygotowywani do swojego zadania, teraz wątpią rozumowo na całego! Marny zbiorą plon z myślenia takiego, uczucia próbują rozmyślaniem rozumowym zastąpić i zaczynają wątpić, wchodzą w ‘karuzelę Lucyfera’, napędzaną przez urojone wątpliwości, upadek ich w całości. Sami z tym sobie poradzą, zwycięzcami lub zwyciężonymi będą, wolność lub zniewolenie zdobędą, to dla nich przełomowa próba, mózg produkuje wątpliwości.

Uczucia i odczucia są duchowe, rozum – produkt ziemski się zowie.

Takie wątpliwości jak trudno gojące się rany zaczynają ropieć i śmierdzą, w nędzę i ubóstwo pędzą ducha ludzkiego, który odczucia i obrazy z ducha rozumem w dół ściąga.

Co duchowy ma charakter duch odbiera, swoimi wszystkimi zmysłami, co od rozumu pochodzi, ziemskie zmysły odbierają całą gęstą materię. Wyjaśnienie nad wyraz jasne i proste, brak wątpliwości.


czwartek, 27 września 2012, romualdstatkiewicz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Jezus Chrystus
on Google+
Romuald Statkiewicz

Najlepsze Blogi
Pogoda Opole z serwisu
Instagram